othiss
2022.12.21
|
|
0 0
532
|
A lábadhoz...már több helen mondták, utoljára itt a Jánosban, hogy a lábaim közé tegyek párnát, sokkal kevésbé fáj...
Ezt bizony ki kell kisérletezni, de tényleg jobb érzés...
Nálam is rezidens állapította meg egészen pontosan, mi is van a prosztatámmal(egy vöröshajú nő)...úgy látszik, értette a szakrajzot.. |
Előzmény: Ariel_500 (530)
|
|