OFFolok egy nagyot
Tavaly augusztusban kezdtem el a tortúrát hogy kellemetlen/fájdogál a hasam alja
Ultrahang tömege, béltükrözés, hólyagtükrözés, semmi
Ma más ügyben voltam a körzetinél , de emlitettem ezt a gondot
Volt egy rezidens mellette, mondta neki hogy diagnoztizáljon
Azt mondja, kemény tapogatás után, hogy hasi sérv. Mondom tudom, hisz látszik is
Nem nem, az lányéksérv, ez meg hasi sérv közel egymáshoz
Meg is irta a beutalót a sebészetre
Basszus, ez kell még nekem. A műtét semmi,de a lábamat nem tudom nyugodtan tartani fekvés közben, néha fel kell kelnem mozgatni, mert nagyon kellemetlen érzés van olyankpr rajta
Ha Isten segit januárban belevágok. Anno kétszer is mondta a barátnőm , minek macerálod ha nem okoz gondot
Basszus, amig van erőm felépülni egy ilyen semmiségböl
Nem tudom hogy lesz, de megcsináltatom. Volt már bal oldali sérv, vakbél, epe is, de akkor még középkorú, jó erőben voltam
Bocs hogy ide írom, de...
A lényeg hogy jó egészséget!