Ariel_500 Creative Commons License 2022.12.19 0 0 530

OFFolok egy nagyot

Tavaly augusztusban kezdtem el a tortúrát hogy kellemetlen/fájdogál a hasam alja

Ultrahang tömege, béltükrözés, hólyagtükrözés, semmi

Ma más ügyben voltam a körzetinél , de emlitettem ezt a gondot

Volt egy rezidens mellette, mondta neki hogy diagnoztizáljon

Azt mondja, kemény tapogatás után, hogy hasi sérv. Mondom tudom, hisz látszik is

Nem nem, az lányéksérv, ez meg hasi sérv közel egymáshoz

Meg is irta a beutalót a sebészetre

Basszus, ez kell még nekem. A műtét semmi,de a lábamat nem tudom nyugodtan tartani fekvés közben, néha fel kell kelnem mozgatni, mert nagyon kellemetlen érzés van olyankpr rajta

Ha Isten segit januárban belevágok. Anno kétszer is mondta a barátnőm , minek macerálod ha nem okoz gondot

Basszus, amig van erőm felépülni egy ilyen semmiségböl

Nem tudom hogy lesz, de megcsináltatom. Volt már bal oldali sérv, vakbél, epe is, de akkor még középkorú, jó erőben voltam

 

Bocs hogy ide írom, de...

 

A lényeg hogy jó egészséget!

 

Előzmény: othiss (529)