othiss Creative Commons License 2022.12.17 0 0 529

köszönöm a biztatást, rajta vagyok a témán.  már egy mankó is elég, és ez biztató.  

 

egy biztos...qurva hideg van kint...

 

üdv.

Előzmény: Ariel_500 (528)