Ariel_500
2022.12.16
|
|
0 1
528
|
Tavaszra járni? Na tessék csak bicegni kicsit, most!! :)
Remélem a covidon túl vagy. Jó ideig lehetsz utána gyengécske miegymás
Engem utalt az orvos ekg, tüdő rtg. laborra utána. Kopp-kopp semmi nem maradt vissza
Hajrá! |
Előzmény: othiss (527)
|
|