Ariel_500 Creative Commons License 2022.12.11 0 0 526

Volt nekem egy jóbarátom, Isten nyugosztalja

Kiszállt az autójából, elbotlott valami ideiglenesen kirakott jelzőtáblába, és elesett. Felbotorkált a lakásába de annyira fájt a lába hogy mentőt hívott

Combnyaktörés. Nem hagyta magát műteni, pedig volt rá pénze/külföldi volt/ Nem emlékszem már mennyi ideig feküdt, de "kifeküdte" a törést. Szomszédja orvos volt, azt mondta ilyen nincs

Tudom, a saját baj a legnagyobb, de gondolj rá mennyit kinlódhatott

Hát csak hajrá, ha lehet ne hagyd el magad!

Előzmény: othiss (525)