Ariel_500
2022.12.11
|
|
0 0
526
|
Volt nekem egy jóbarátom, Isten nyugosztalja
Kiszállt az autójából, elbotlott valami ideiglenesen kirakott jelzőtáblába, és elesett. Felbotorkált a lakásába de annyira fájt a lába hogy mentőt hívott
Combnyaktörés. Nem hagyta magát műteni, pedig volt rá pénze/külföldi volt/ Nem emlékszem már mennyi ideig feküdt, de "kifeküdte" a törést. Szomszédja orvos volt, azt mondta ilyen nincs
Tudom, a saját baj a legnagyobb, de gondolj rá mennyit kinlódhatott
Hát csak hajrá, ha lehet ne hagyd el magad! |
Előzmény: othiss (525)
|
|