Korellasziget Creative Commons License 2022.12.11 0 0 2895

Injektorosokhoz való alkatrész maradt pár dolog.

Hátsó lámpa tuti. Tank (ami tesómnál állt a motoron. Majd kitisztítom)

Találtam meg egy üzemanyag - szivattyút, szűrővel. Ez nem bentinben állt, szép tiszta. Akksiról szerintem megindul, még nem próbaltam le.

Vannak relék, fesszabályzó....injektorvezerlo "számítógép" és egy teljes injektor is. Jobb-rosszabb idomok (inkább rosszabb, a jobbak felkerültek a motorokra). Lábtartóvas, oldalsztender, kormány...

Van egy karbis Innova is amiből a blokkot eladtam (hülyeség volt). Az szép állapotú. Blokkon, tankon és fesszabályzón kívül mindene megvan.

 

UJF-168 amivel ma is bejöttem dolgozni fent van a Képes Motor-on és hasznaltauto-n is.

400-ra tartom.  Km-állást nem tudok mondani mert motorcserés volt. A váz amiből a blokkot áttettük megvan. A motorcsere le van papírozva. Műszakin bejegyezték, rajta van az adatlapon.

Az előző blokkal 66 ezret ment, azt mutatja a km-óra.

Biztosra mentünk, megfúrattuk ezt is az új dugattyú -szetthez amikor összeraktuk. Mivel nem tudjuk mennyit ment de nem akartunk kétszer dolgozni. Utána állt tesómnál, csak néha volt beindítva.

Olajat nem eszik, mehettek vele Szolnokig meg vissza, ha lentebb megy a szint odaadom az árát:) Debrecenben van.

Nincs se szelep -se vezérműlánc hangja. 

Suzuki GN 125 érdekel csak cserébe, barátnőm olyannal akar járni, az Innovával is szokott de vagányabbat akár:)