Bimborium Creative Commons License 2022.12.11 -6 0 158

Az egyetemek ki vannak szervezve Alapitvanyokba, ki ellenörzi az allam reszeröl öket 

 

 

Na, most talaltam egy tegnapi index-cikket, ebben is szo van arrol hogy EU-s penzek ellenörzese amik az (a felsöoktatasnal ) Alapitvanyokhoz mennek , nincsenek kellökeppen megoldva EU-s keres ellenere sem, es itt  vannak a varhato EU-lepesek es EU-kifogasok  >

 

https://index.hu/gazdasag/2022/12/10/europai-bizottsag-unios-forras-integritas-hatosag/

 

PS.: valamelyik nap olvastam azt hogy a Parlament elfogadott egy olyan politikai nyilatkozatot, melyben valami olyan allna, hogy Magyarorszag kormany nem hagyja magat olyan allitolagos EU-s allitolagos kivansagokkal zsarolni, mel a csaladok, LMBTQ? meg menekültek stb-t temakört erintenek, de ebben a felsöoktatas nincs benne, igy nem ertem hogfy ezt az aranylag egyszerü ellenörzesi dolgot miert nem akarja az Orban-kormany megoldani (es itt ugye akkor az epitendö Fudan is az ellenörzesnel is a kepbe be is jönne, mely momentan meg az en ismereteim szerint nincs megoldva).

 

 

Előzmény: Bimborium (121)