othiss Creative Commons License 2022.12.10 0 0 525

hát  a lábammal (combnyaktörésgyanú) kerültem kórházba,   és ez után következő időszakban szedtem össze a covidot...kérdezték hányszor voltam oltva, mondom  négyszer...óóó, akkor túlélem, volt az optimista válasz...itthon lábadozom a lábammal, és a coviddal...a lábam nagyon fáj, annak kell a több erő...bár van mankóm..

 

Köszönöm a segítő tanácsot, rajtavagyok...

Előzmény: Ariel_500 (524)