othiss
2022.12.10
|
|
0 0
525
|
hát a lábammal (combnyaktörésgyanú) kerültem kórházba, és ez után következő időszakban szedtem össze a covidot...kérdezték hányszor voltam oltva, mondom négyszer...óóó, akkor túlélem, volt az optimista válasz...itthon lábadozom a lábammal, és a coviddal...a lábam nagyon fáj, annak kell a több erő...bár van mankóm..
Köszönöm a segítő tanácsot, rajtavagyok... |
Előzmény: Ariel_500 (524)
|
|