Geckco Creative Commons License 2000.03.16 0 0 15
Haliho mindenkinek!

Elnezest, hogy nem Pinnacle tulajdonos leven zavarok :)

Csak par hozzaszolas a temahoz.
1. A Kurzweil szinti igen is jo, valoszinuleg semmi mas PC-s hangkartya nem szol ugy, mint ez. Az egy nagy baj, hogy support az nem sok, es a szintit programozni kisse bonyolult, de ettol eltekintve nagyon kiraly dolgokat lehet muvelni vele.
Nekem egy AVM Apex kartyam van, plusz egy SBLive!. Ez utobbi DVD-zes miatt kerult a gepembe, igy volt szerencsem osszehasonlitani a ket kartyat. Kar volt. Az SB hirul nem szol ugy, mint az MA-1.

2. A/D. Semmi gond, semmi recseges, zorej Win98 alatt sem.

3. Patch Editor: Lakata mester programja termeszetesen megvan, de szerintem nem igazan jo. Eloszor is el van tevedve egy-ket parameter tekinteteben. Ezeket kivetelesen leellenoriztem, es pl. sok helyen 1.0 dB-s lepeskozt hasznal, ahol az MA-1 0.5 dB-ben dolgozik igazabol.
Akinek van turelme az keressen ra a 'MAAS' nevu szinten MA-1 editorra, ami teljesen FREE!!! Es szerintem jobb. Ezt sem konyebb kezelni, de jo es free....

4. ISA busz: Es? Talalkozott valaki valami problemaval emiatt?

5. Tipp: AVM Apex kartya. Joval olcsobb, es szerintem most erdemes korulnezni utana, mert az AVM megszunt, es nincs support.

Elnezest, ha kicsit hosszura sikeredett volna.
Ha valaki ertkezni akarna egy-ket kerdesrol, akkor legyszi e-mail, mert nekem az index kb. 20 byte/sec-el jon.

Na minden jot, Geckco: roka@or.uni-bonn.de