JarnoTrulli Creative Commons License 2022.12.09 0 0 21308

versenynaptárban szerintem nincs meglepetés, Berger féle vonal is a német terepet erőltette volna. Talán annyi a változás, hogy Salzburgring nem lesz. Pedig elég biztosnak tűnt az ADAC éra előtt. 

Olasz futamra az olaszoknak sincs igénye lásd. Imola, a portugál utcai versenyt meg egyáltalán nem bánom, hogy nem lesz.

 

+ végre eljutottak oda, hogy nem csak az F1-et lesték, hanem a Formula-E-t is, nem lesz átfedés. 

 

Michelinről Pirellire váltás szerintem nem lesz észrevehető, mert a GT3-as terep nem új nekik. Michelin is jól lehozta az évet, pedig az orosz-ukrán balhé nekik sem tett jót. Évre garantáltak voltak a gumiszettek mindenkinek, de évközi tesztekre már pár csapatnak nem volt. De nem volt defektes bohózat show. 

 

erre a platina meg ilyen olyan besorolásokra leszek kíváncsi, mert így az ADAC GT-ből lehet páran kibuknak, mert túl jók. És ők akkor hova, ha a DTM-ben kevés a hely. Bár a fene tudja, lesznek itt mozgolódások nagyon, meg ez a max. 6 autó/gyártó elv is elavult, mert ITR nincs már. 

 

De akárhogy új a korszak, szerintem iszonyat kitolták a szezon kezdését. 

 

 

Előzmény: Generic Jingle (21306)