Bromhold2 Creative Commons License 2022.12.06 -7 1 135

Nekem a volt nicknev tetszik :-), a baba-utan gondoltam a nemet, de a zseb-(ee) utan meg a tele penzzel zseb is lehet :-), tehat egy nönemütöl adott becenev, igy több motivaciobol is lehetett a nicknevnek a valasztasa, mindegyiknek helye van.

 

PS.:  ahhoz hogy egy ferfi lazan kezeljen egy ilyen becenevet -ha ez az volt valakitöl ra-, ahhoz nagy magabiztossag  meglevösege kell, altalaban a valoban erös egyenisegü ferfiak nyugodtan ezt megengedhetik maguknak,  es nem kell ezen meglepödni, mi majd 50 eve vagyunk hazasok, es en tudom hogy miröl beszelek :-)

 

Nalunk a Papa - a ferjem-  is egy nagyon arös ferfias egyeniseg, az ilyen ferfiak jol türik a szinten erös egyenisegü es hatarozott nöket, meg akkor is müködik egy hazassag ha a nö nem eppen nagy mindenkeppen  csak harmonia legyen hivö, hanem ha valamiben van egy allaspontja, ahhoz tartja  is magat (termeszetesen a nö tudja hogy hol az a hatar amikor befogja a szajat :-) mert ertelmetlen dolgokon nem kell vitazni, de a legtermeszetesebb hogy esetekben - de nem a valoban fontosakban- különfele az allaspont).

 

(Regebben -jopar evvel ezelött erröl egy masik topikban temaztunk, de ma mar gondolom mas a felfogasbol vagy a szocializaciobol eredö elvaras egy ferfinak egy nö fele, avagy egy nönek egy ferfi fele olyan esetre hogy tartos kapcsolat -mindegy milyen kötödes-nevvel- legyen.)

 

PS.: de ebben nem akarom az eszt osztani -ahogy itt a forumon ezt szokas irni-, mindenki maga gondolja es tudja azt  hogy kivel tud hosszu evekig együtt elni,

Előzmény: Minek erőlteted vidéki? (133)