A GTV-s Creative Commons License 2000.03.14 0 0 854
Üdv mindenkinek otthonról. :-( Sajnos a zármizériám miattnemtudok kint lenni a ringen, de mák készítem a maszkot luk nélkül acélból... Vasárnap ha lesz időm, kicserélem és akkor újra járóképes leszek. Örülök, hogy tetszett a tali, ilyesmi szokott lenni (a pörgést leszámítva), duma, ismerkedés, vizslatás, tötyörgés, forgalom szívbaj nélküli feltartása, rendőrök meggyőzése stb. Aki kint volt látta. Kíváncsi vagyok, mi fog lemenni az anyagból, láttam hogyrohannak az összes kamerával a csíkhúzástmegnézni, az annyira állat és látványos volt, hogy szvsz mindenképpen benne lesz.
Motorszám, alvázszám: a mappa (amibe a regisztrációhozírtam az adatokat) nálam van, és bizalmasan kezelem, nem adom ki a kezemből, a számítógépre felvitt táblázatot is elkülönítve kezelem. Én se tanulmányozom, el van rakva, ha szükségvan rá, akkor veszem csak elő. (De ne legyen soha!)
Szvsz a FIAT nem kihúzta a szarból, hanem ultimátumotadott akormánynak, hogy ha nem veheti meg, kirúg 600 embert. Én így hallottam...
Punto GT: Cool! A turbója a V6-os motorokhoz elengedhetetlen (2-szer), mert a legjobb turbo amit az utóbbi 15 évben csináltak...
A fekete XII. kerületi GTV-t nem ismerem egyelőre, de meglátoghatom.
off
bocs, hogy összevissza és sok voltam, de összeomlottagépem és 6 órán keresztül próbáltam életet lehelni bele.
on