Janibacsi Creative Commons License 2000.03.13 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek!

Egy olyan kérdésem volna a Tisztelt Tasztaltársaktól, hogy lehetségesnek tartjátok-e az egér lecseréléset TrackBall-ra? Ma beszereztünk egy igen egzotikus darabot, de egyelőre nem tudom mi legyen. A bótba aszonták hogy 3 napon belül visszavihetem ha nem tetsz. Egyébként erről a cuccról van szó:

WinEasy Series

(remélem sikerül a link) A piros szemű a kis drága. Most vagyunk túl a mműszaki nehézségeken(mintha nem egy kiforrott konstrukció lenne), már csak a használatához kéne hozzászokni. Nekem nagyon szokatlan, hogy hüvelykujjal duplaklikkelek meg kisujjal jobbgombozok, miközben a többi ujjam jobbra-balra tapizza a gépezetet. Úgy tűnik, mintha nem az én kezemre tervezték volna ezt a cumót. A "szárnyak" csak az ujjeloszlás miatt furcsák, de a görgetőgombok nekem nem esnek kézre. A harmadik gomb meg a következő tervezői meggondoltságot sugallja:"a francba, lemaradt még egy gomb és már rég le kellett volna adni a terveket a gyárba. Tegyük ide a tetejére. oszt gyerünk ebédelni!!"
Összeférhető dolog egyáltalán a trackball és a CAD?
Szóval minden véleményt szívesen várok ide, ami pozícionálóval kapcsolatos.

Jano

Remélem a nullásozó szellemes lesz, ezen a témán lehet egy-két vicces nullást dobni!