Levike Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5235
Joe 155 !

Hat, nincs igazad, a Senna-Mansell csata 92ben volt, a HONDA utolso eveben. Forddal 93ban ment a Mclaren, mert mast nem tudott szerezni.
Amugy mas az a foltartas, amikor valaki pozicioert kuzd, es mas amikor egy lekorozott gecizik, elnezest a kifejezesert, olyasvalakivel akivel nincs versenyben. En speciel kifejezetten elveztem, amikor Senna ezeket csinalta. Ugyanis, ha gyenge autoban ult, megvolt az az erdekes kepessege, hogy az elso korben valahogy az elejere kerult a mezonynek, es a kovetkezo 10 kor azzal telt el altalaban, hogy a moge folzarkozo gyorsabb autot probalta maga mogott tartani, de valami eszement modon, es itt jon a lenyeg. Altalaban nem szitalt elotte, nem csinalt szemetseget, egyszeruen csak kifekezte a muksot.
Felelmetes volt, ahogy mar ugy tunt megeloztek, egymas mellett a ket auto, Senna kulso iven, sima elozes, gondolta a halando, aztan Senna valahogy odavakarta magat kulso ivrol a masik ele... :)
Szerintem poen volt, mindig is birtam az ilyen belemenos csatakat.
Nem ezek miatt hozzak a szabalyokat, hanem a kocsogoskodo lekorozottek, es a gusztustalan csapattaktikak miatt.
A Schumi-Senna parhuzam sportszeruseg teren nem helytallo. Senna 1 valakit lokott csak ki ilyen modon, azt is csak 1x. Az a valaki Prost volt, es azert kapta amit kapott, mert elozo evben o is eljatszotta ugyanazt.
Schumi kivalo pilota, de sajna test-test elleni kuzdelemben, elozesben kozel sem olyan penge, mint Mansell, vagy Senna volt.

A versenyrol par szo : Ritka unalmas volt, Palik bena, mint mindig, ossze vissza kever csapatokat, motorokat, pilotakat.
Hakkinen ismet dominans, ugy ment el az elejen ahogy akart, es edzesen is hozta a formajat. A Mclaren megbizhatosagatol fugg a VB cime.
A Williams nagyon jo volt, orultem, hogy nem egtek a BMW-vel.
Alesit sajnalom, irto gagyi a Prost.
Frentzenek ott tartanak ahol tavaly, jo, jo a Jordan, de nem igazan gyors, nincs versenyben a Ferrarival es a Mclarennel.
Barrichello felek, ugy vegzi ahogy Irvine...nem tudom mennyi volt a szinjatek abbol hogy rajott Schumira....marmint Schumi reszerol...de nem lett nagyon elverve szerintem, ugyhogy van remeny.

Ebbol a versenybol kulonben meg nem sokat lehet megitelni szerintem, ez egy igen enyhe palya, leginkabb a Cart-os utcai palyakra hasonlit, igazi sikanok es az F1-re igazan jellemzo agressziv kanyarok nelkul....az aerodinamika itt meg nem igazan jutott szohoz, es a versenyzok sem igazan voltak megizzasztva. Adelaide 1000x jobb volt szerintem. Majd Interlagos utan tobbet tudunk, az mar egy normalis F1 palya.

Levi