zldcmchy Creative Commons License 2022.11.14 0 0 429673

Ez is ilyen zavaros gondolatmenet, h má régen is láttam törököt meg grúzt franciaországban, tehát most sem gond a bevándorlás:-)

 

De gond, de kerítéssel nem orvosolható gond. 

De ezek hivatalosan ott dolgozó vendégmunkások voltak, papírokkal, németül is tudtak. Egész más, mint amikor tömegesen hordják be hajókon (lásd a tegnap berakott képeket) az embercsempészek afrikából meg közel keletről a munkavégzésre is alkalmatlan, nyelvet sem beszélő fölösleget. 

 

igen, azokra a képekre mondtam, hogy engem nem idegesít, de falusi kocsmába való ahol 70 éves nyugdíjasok a vendégek nagyrésze.

Akik ide járnak....vagy csak jártak? más forrásból tájékozódnak. van ilyen, akik csak címsorokat olvasták már régebben is de már ilyen szint is akik tényleg mint a gyogyósok, már csak a képeket nézegetik. Ami nyugtalanít, amit nem tudok, hogy hogy hogyan alakul ezek szám aránya? Ezt reális veszélynek tartom. Volt egy nyugtalanító hír, amikor az amerikai autóiparból próbáltak átképezni dolgozókat, kiderült, hogy lényegében írástudatlan emberekről van szó.

Ezt kell látni a képeiden.

 

Nem, az nem, nem dolgoztál Németországban. Csak úgy írtál ide valamit.

 

És itt nem párezer emberről van szó, hanem milliókról éves szinten.

 

 

1-2 millió talán, az 100-200 év alatt már látható az utcaképen is. erről beszélek.

 

 

Nem, az nem, nem dolgoztál Németországban. Csak úgy írtál ide valamit.

 

Előzmény: robopassmeet (429672)