robopassmeet Creative Commons License 2022.11.14 0 0 429672

Ez is ilyen zavaros gondolatmenet, h má régen is láttam törököt meg grúzt franciaországban, tehát most sem gond a bevándorlás:-) Csak a mennyiség meg a minőség az, ami kimaradt a gondolatmenetedből. Képzeld, én is láttam, amikor még úgy huszon akárhány éve a németeknél dolgoztam. Vitte haza a rekesz sört. Mondtam is neki, h  há szabad nektek ilyent? Allah mit szól hozzá? Mosolygott rajta, az mondta, h áá ott a házban nem látja az Allah:-) Úgylátszik, a 'madámot' (=kurva) se látta, mert azt is mindig hoztak fel:-) Pedig amúgy vallásosak voltak, mert amikor a családról mutogatott képeket, amit a pénztárcájában magánál hordott, az asszony mindegyiken fejkendőben volt:-)

De ezek hivatalosan ott dolgozó vendégmunkások voltak, papírokkal, németül is tudtak. Egész más, mint amikor tömegesen hordják be hajókon (lásd a tegnap berakott képeket) az embercsempészek afrikából meg közel keletről a munkavégzésre is alkalmatlan, nyelvet sem beszélő fölösleget. Akik itt is csak drogbandákba tömörülnek, állami segélyen élnek, balhéznak. És itt nem párezer emberről van szó, hanem milliókról éves szinten.

Előzmény: zldcmchy (429669)