László Sipeki Creative Commons License 2022.11.04 0 3 49

Több kedvenc meztelenkedős helyem is van, ezek többnyire amolyan féllegális nudi strandok. Ilyen a csongrádi Körös-toroktól délre lévő homokos part. Régebben 30-40 ember is rendszeresen járt oda nudizni, később egyre csökkent a létszám. Minden esetre jobb volt, mint egy hivatalos nudistrand, mert ott a bokrok közé bújva nyugodtan lehetett masztizni, de ha partner volt hozzá, akár akciózni is. Egyszer szólóban néhány doboz sörrel felszerelkezve mentem le, hogy a napot napozással, fürdéssel s ha lesz kit - nézelődéssel is töltsem.Egyszer hallom, hogy a strand mögötti földúton autó fékez, s a kocsiajtók csapkodásából ítélve kicuccolnak az érkezők. Egy, nálamnál valamivel idősebb, úgy negyvenes pár érkezett, gyékényeket, s nagy elektromos hűtőtáskát is cipelve. Már a kocsiból meztelenül jöttek le, nyilván ismerték a helyet, hogy itt nem érheti őket kellemetlen meglepetés. Én is egyből úgy helyezkedtem a pokrócomon, hogy lássák, teljesen meztelen vagyok. Kis idővel később lementem megmártózni a folyóban. Vetettem feléjük egy pillantást, éppen söröztek, ugyanolyan sört ittak, mint amilyet én vettem. Ekkor már köszöntünk is, a gyakorló nudisták szokásához híven tegeződve. Ekkor már kicsit jobban megnéztem őket, szimpatikus pár volt, a lányon (vagy asszonyon) néhány szexi tetkó. Visszamentem a helyemre, ahonnan nem láttuk egymást, és a lány képét felidézve verni kezdtem ágaskodó farkam.Eléggé sikerült elnyújtani a dolgot, s belefeledkeztem a reiszolásba, mert csak arra riadtam meg, hogy a pár férfi tagja megszólít: Nyugodtan gyere oda hozzánk, beszélgessünk. Fogtam egy sört s átmentem hozzájuk. Csakhamar megállapították, hogy egyezik az ízlésünk, s kétértelműen azt válaszoltam, hogy lehet, nem csak a sör területén.. Megtudtam, hogy bár Németországban élnek már évek óta, van Csongrádon egy házuk. És hogy a pasi Robi 42, Gabi pedig 38 éves. Aztán vízbe mentünkj, labdáztunk, felszabadultak voltunk egymás társaságában.Később persze a szex is szóbakerült. Elmondták, hogy ők sok mindenre nyitottak, így a gruppenezésre is, kicsit exhibicionisták, szeretik ha szexelésüket valakik nézik. itt a parton persze sok mindent nem lehet, de Gabi már be volt indulva, s ezért azt javasolta, hogy leszopja előbb Robit, majd engem is. Már a párjával való orálozásból kiderült, nagyon profi, s ezután én is megkaptam a legjobb orális kielégítést amit csak el tudtam képzelni. De megbeszéltük, ha van kedvem tovább folytatni, náluk a kertben tarthatunk egy nudista sütögetést aznap este, persze szexxel füszerezve.Késő délután volt, mire sok sikamlós téma értintése után úgy meztelenül ültünk be a kocsiba. A házuknál az automata kertkapu miatt kiszállni sem kellett, bár lehet, hogy azt sem bántam volna. Robi beindította a grillt, közben elkezdtük Gabit ketten kényeztetni. Kúrtuk a punciját és a száját, majd a popsija is sorra került. Eléggé belefeledkeztünk, így a faszén leégett a grillben, újat kellett beletenni. Mikor megsültek a kolbászok és húsok, Gabi Robi ölébe ült, így etették egymást. Nemsokára csengettek. Biztattak, nyugodtan menjek ajtót nyitni így pucéran, ide csak olyan jön ilyenkor, akit ez nem lep meg.A kapuban egy nagyon aranyos fiatal asszony állt, lenge  kánikularuhában s flip-flop papucsban. Orsi vagyok a szomszédból, mondta, szoktam együtt grillezni Gabiékkal. Később megtudtam, hogy nemcsak Robival, de Gabriellával is intim kapcsolatban van. Sok időt nem hagyott a tépleődésre, mert még a befelé vezető úton kilépett papucsából s levetette ruháját is, ami alatt nem viselt semmit.  Immár négyesben folytattuk a grillezést és a szexelést. Orsi az elhanyagolt sofőrfeleség bedobta magát és frenetikusakat élvezett velünk pasikkal és Gabival aki szintén izgatta.  Csak hajnalban aludtunk el, egymás hegyén hátán. Néhányszor még sikerült megismételnünk ezt a grupizást.