Szem Ész1 Creative Commons License 2022.10.30 -1 4 691413

Korábban láttam a topikban olyan rosszindulatú vádaskodásokat, miszerint a drága magyar kerítésen átjönnek az elemek.

 

Ehhez képest hallom a TV-ben, migráns arról panaszkodik a szerb oldalon, hogy ők már sok határon átjöttek, de ilyet még nem láttak. Nagyon erősen védik a magyar kerítést, már tízszer is próbálkoztak, de sikertelenül.

 

Ottani lakos viszont arról panaszkodik, hogy nagyon aggasztó a helyzet, mert ezek mind volt katona fiatalok, akik akár tömegbe is szerveződhetnek, támadhatnak.

 

Gyakran eszembe jut az is, hány troll bagatellizálta a helyzetet korábban, ezek sem jönnek vissza elnézést kérni, hogy vakon voltak, nem volt igazuk. Vakon vannak még mindig.

 

Arra persze van esze némelyik bevándorláspárti elemnek, hogy törölje az én hozzászólásom, mert valami rosszat írtam szegény trollokra. Trollokat bántani nem szabad, vagy mi van? Normális fórumozás ez, ilyen semmiségekért törölgetni, mert valaki nem bír elviselni egy véleményt? Nem hiszem el, hová süllyedt ez a fórum, néha már a bevándorlós topikban sem lehet szidni az illegális bevándorlókat.