Törölt nick Creative Commons License 2022.10.26 -8 0 534

orosz userek?  Előzmény: Bromhold (493)

 

Igen, meg szerintem valami trollgyarbol is ide lettek a forumta az Oroszorszag topikba csöditve, ez tavaly nyaron kezdödött, amikor Zelemiri/Parovozik/stb nickkel posztolo a sajat megadasa szerint orosz ethniejü user  ... khm... ujraeledt :-), most is esetekben van csödüles, es Kuvasz meg -mert mindig van mindenhol olyan aki valami alatolt vonatra felugrik, lehet az ilyent hasznalni ugye valakiknek/valakinek, -- tavaly nyaron nem irt a topikban, tehat nem ö csöditett oda akarkiket gombot nyomni,  de pl Rockynak több mint 100 minusz lett benyomva, no, ez nem normalis, mert a hosszu evek gyakorlata alapjan Rocky is jobb esetben max 10 plusszt vagy minuszt kapott, vagy Kod topiknyito nick kollega is tele lett pumpalva bödületes szamu minuszokkal, kiveve abban az idöben Zelemiri/Parovozik/stb user nem,  meg Izidor is -akkor a Varhonita nickejen- majd beroskadt a sok minusz alatt, most meg az orosz ethniejü beregisztralt userek nyomjak a minuszokat, aki regota abban a topikban ir mint en, az tudja hogy a 10 mimusz vagy plussz az mar szokatlan volt, nemhogy több mint 100.

 

Kigyüjtöttem parat hogy mi van, a hosszabb tablavegen azok voltak akik nalam x alatt vannak, oszt ezek is tele lettek nyomva bödületes szamu minuszokkal, az elsö szamot az egyik hosszukas vegnel külön megkerestem, a 207644.-szamut, szoval a minuszokkal az oroszok vonalra viszik az esetleg sajat fej szerint gondolkodokat.

 

Ha olyan technikaja lenne a forumnak hogy mutatna hogy ki nyomott gombot, akkor egyböl kiderülne a troollgyarnak a valoszinü jelenlete a forumon, most meg akarhova bujsz el valami temahoz, ezek a követök/bashingolok mindenhol megtalaljak az embert.

 

No, lehet a kepeket nezegetni a gombnyomasokrol :-)

 

 

Előzmény: 4robo4 (494)