IamCerb Creative Commons License 2022.10.20 0 0 5020

Sziasztok. Vezetek nelkuli fules vasarlasat tervezem, de vakon vagyok a temaban, ezert segitsegre lenne szuksegem. 

90%-ban otthon hasznalnam, zajmentes kornyezetben es alapvetoen vezetekkel, de azert jo lenne, ha tudnek szaladgalni vele, ha kedvem tartja, ezert kene bluetooth-os. Aktiv zajszures se lenne rossz, de ha jol sejtem az inkabb a folyamatos zajt szuri ki. Pl kalapalas, kutyaugatas, akarmilyen csorompoles ellen nem mukodik igazan. Ezert ehhez nem ragaszkodom, de javitsatok ki, ha tevedek. Csak circumauralban gondolkodom, az bevalt. 
Nagyreszt zenere hasznalnam, neha filmre es jatekra. Telefonrol bluetooth-al, pc-rol vezetekkel, eleinte integralt hangkartyarol, de kesobb tervben van valami jobb kartya vasarlasa is. Illetve van egy Harman Kardon HK3700-as erositom, elvileg arra is ra tudom dugni. 
Hangzasban nemtudok iranyt beloni. A HK3700 melle van egy JBL studio 230-am, elotte meg egy hyperx cloud2-n hallgattam zenet. Kb hasonlo hangzasbeli ugras lenne a cel az uj fulessel, mint amennyivel szebben szol az emlitett sztereo szett a cloud2-hoz kepest. Max 80k-m lenne ra, johet akar hasznalt is, uj is. 

Koszi szepen elore is a segitseget :) :)