Törölt nick Creative Commons License 2022.10.17 -4 0 411342

Szerintem itt félreértés van valami: Nem nekem kell megítélni hol tart a korosztály és én korábban sem a német példát mondtam elsőre hanem déli szomszédainkat

Én azt hallom, hogy fizikálisan le vagyunk maradva már 16 éves korban és ez a különbség nő. Erre Te érkezel, hogy a Vasasnál kurva jó munka megy évek óta (hozzáteszem én ezt hallom 20 éve) erre nincs játékos sehonnan

Én több Céget vezettem gazdasági alapon, azért szerintem jogosan rákérdeznék, hogy ha öntök valamibe sok pénzt az mitől nem lesz jobb?

Miért jó az, hogy kiemelt akadémiákra hozzák össze a korosztályok legjobbjait, ők ott készülnek végigverik a mezőnyt, majd az Akadémiáról nem kerül ki játékos?

A legnagyobb szakértők azt mondják a játék jövője a kinti dobások lesznek, hiszen nőnek a játékosok ezért szorul ki a mezőny, erre mit látok hárompontosok nélküli játékot, ez u12-ig ok, de azért u14-ben már kész kell lenni annak a technikának amivel rá lehet dobni. Most megnéztem a meccsek statjait, csapatok kísérletek nélkül játszanak

Az általad emlegetett és kiemelt Vasas a kadettban épp egy 1/25-ös triplamutatón van túl

A Rátgéber és Vasas egész pályán csapdázós letámadásokat csinál, ebből lesznek játékosok és fejlődések?

 

A 3-as ponttól amit írsz tökéletes ellentmondásban van az 1-2-vel, de mindegy, továbbra is kérdezem, hogy ha ott a tudás miért nem csinálja máshogy? Külföldi meccseket látva, jobban képzett, erősebb és boldogabb, mosolygós gyerekeket és edzőket látok sokszor, itthon meg... Nem hiszek abban, hogy a magyar gyerek kevésbé lenne motivált vagy terhelhető. Az edzők feladata, hogy azokat akik terhelhetők megfelelő képzésben részesítsék, de a képzés legyen olyan, ami megállja a helyét bárhol és ha egy magyar u12-es gyereket, vagy u14-t berakok egy hétre Szlovéniába, Szerbiába, vagy Németországba edzeni az állja meg a helyét ott fizikálisan és taktikailag, mert nem a gyerekek tehetnek róla.

Megnézek egy felnőtt bemelegítést és magyar játékosok olyan technikákat alkalmaznak, hogy az elkeserítő, ezt meg 14 éves korig kell megtanítani utána már fejleszteni kell az alapot

Előzmény: szaknévsor (411291)