magyarpityu Creative Commons License 2022.10.14 0 0 132148

Szia SK!

 

Jó látni, hogy itt is felbukkansz néha!

 

Nem, a Csobánkai-nyeregtől Szentkútig nem éjszakai szakasz. Aznap én is túráztam (sőt, a P40 túrával szemeztem is, de csak olyan túra jöhetett szóba, hogy délutánra hazaérjek, ez pedig a P40-en nem jött volna össze), egy szakaszon láttam a szalagokat, igaz, nem piszkáltam, de úgy tűnt, hogy papírból vannak, szóval ha kint marad néhány, az sem olyan nagy baj. Szerintem a rajzszög (én tűzőkapcsokat láttam azon a rövid szakaszon, ahol érintettem a Pálost, sőt, azokat sem a fában, hanem a szalag volt összekapcsozva) nem tesz kárt a fában, úgy tudom, ami csak a kéregben van, az nem árt a fának.

 

Megkérdezhetem, miért olyan különleges gpx track-kel túrázni? Már mondták nekem korábban is, hogy őskövület vagyok (nem ezt a szót használták, de mindegy), miért nem valami modernebb technikát használok, de én szeretem a Garminomat (bár ez az új nem annyira megbízható, mint a hosszú évekig nyúzott legalapabb Dakota 10-es, ami már tényleg csak múzeumban látható).

 

Bocs az offtopicoskodásért, de örülök, hogy láttam a nevedet! További jó túrákat, futásokat, rendezéseket!

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (132146)