Ugly Bob Creative Commons License 2022.10.14 0 1 46457

Köszi a képeket!

 

Tudomásom szerint ez valamivel újabb verzió mint amit sokan eredetinek mondanak,

persze ez is az főleg ha stimmel benne a szerkezet van amibe már molnija zsebóra 

szerkezet van de szerintem az sem kevésbé eredeti mint az elődei, ugyan vannak

újabb verziók amik már pl. díszesebbek és van akinek az tetszik végül is egy nosztalgia

vonalat lovagolnak meg velük az újra gyártottakkal is.

 

Visszatérve a te órádra... szemmel látható hogy valaki megpróbálta letekerni a rámát

ami az üveget tartja és az egyetlen behatolási lehetőség a szerkezethez ha nagy erővel

szorítja meg akkor eldeformálhatja a gyűrűt amit utána majdnem lehetetlen rendbe tenni

szóval szerintem megfelelő célszerszám nélkül ne próbáld meg letekerni ha nem megy könnyen.

 

Az ára (szerintem): elég ramaty állapotban van és a szerkezetet sem tudni mi van benne saccolnám

az állapota miatt 20-30.ezertől fölfelé... (annyiért valszeg valaki hamar lecsapna rá, én is :)

ez kb. a tok+számlap ára, ha lenne szerkezeti fotó és a régi van benne akkor még kb. ugyan annyi,

 

gyűjtőknek lehet érdekes mert a hordási értéke egyenlő a nullával, nagy, nehéz, kényelmetlen persze

ha búvárkodnál benne nosztalgiából akkor jó lehet amúgy meg modern búvár órákat használnak 

amik mutatnak mindent is.

 

 

Előzmény: Black Ur (46454)