larini Creative Commons License 2000.03.06 0 0 553
A GTV-s!
Te aztán tudod, hogy mi kell az embernek! Nagyon király, kár, hogy nem Q4!:)
Joe 155!
Tényleg nem a Speedline Nálad a nyerő?!
Más!
Részletesen a Q4 feelingről! Péntek, napsütéses délután. És akkor megláttam Őt!! Halál korrekt állapotban volt, az elejét törték de elemcserével javították. A tulaj a Modena Motorsnál (Masrerati honi márkakereskedő) dolgozik, az autó ott volt szervízelve. Belül full-full extra, tökéletesen megkímélten! Egyedül az elektronikus futómű gátlóinak árával kapcsolatban voltak fenntartásaim. Megnyugtatott, Rajtuk keresztül beszerezve meg sem fogom érezni az alkatrészárakat. Beülés, driving! Bp-Budaörs-Bp! (autópálya)!!!! Valami eszméletlen!!!!! Nem tudom leírni, nekem ehhez gyér a szókincsem! Nagyon megtekertem, és Ő nagyon ment! Próba V.-ben 2000-ről, mintha I.-ben gyorsítottam volna!
Próbakör vége, tárgyalások! Ficere halál korrekt, beszámítja az enyémet + mindent átrámolhatok róla a Q4-re, amit csak akarok! (felnik, hi-fi, miegymás) Öröm, rohanás haza, hidegzuhany! Nejem elmagyarázza mennyivel fontosabb dolog a szinte új lakásunk berendezése, mint az autó lecserélése, és bár a bennem lakó kisgyerek nem értett Vele egyet, a józanabbik felem kénytelen volt meghajolni az érvelése előtt. Ígyhát, ha csak vmi csoda nem történik nem most lesz Q4-em. Hát lehet sajnálni!!!
Előzmény: A GTV-s (526)