Yaara Creative Commons License 2022.10.07 -5 3 5903

Most nézem a délutáni ismétlést (az eredeti adásokat csak töredékesen láttam), és döbbenten konstatálom, hogy a Szerdzsó/szercsó (mikor, mi) párosnál a szoba-berendezéses feladatnál konkrétan megállították az órát úgy, hogy a 🌻-s Van Gogh festmény hiányzott a falról!

 

Másnál minden szir-szarnál kötözködött Balázs, ennél NEM akadt fenn, minimum érdekes. De leginkább csalás!!

 

Ráadásul ezt követően jött Sugarloaf-páros kiesése, szal nem babra ment a játék, nagyon nem volt mindegy, hogy kik kerültek a kanapéra  Patrikék mellé. Oké, Sugarloafék visszatértek végül, de na, értitek, ez így nagyon nem volt rendjén. Ennél az időméréses metódusnál amúgy is rengeteg a kérdőjel, az órát nem látjuk, a feladatok egészét sem, és gyakran létja az ember, mennyire lomha, szerencsétlenkedő némelyik páros (például Csilláék!), az idejük mégis kiemelkedő... WTF!? És akkor itt van még egy ilyen ordas hiba pluszban.

 

Engem felháborít az Rtl - nem hogy manipulatív, de egyenesen kamu - eljárása, ez így szimpla átverés. Bocsi, ha már volt róla szó, odáig valszeg nem olvastam vissza...