Zsige Creative Commons License 2000.03.04 0 0 37
Szal:)

Nagyon OFF leszek :))))))))

Hehe ez kikeszitet:)

Szal hogy elore is bocsanatot kerek azert mert nem voltam reg erre de nem ment a nettem...
Mivel megalkotoja vagyok eme topicnak naponta be kellet volna nzni..de mindegy...
Na akkor alssuk!

Torci : egyszeru! ujel bele a kocsidba es gazolj el monden hienat a kornyeken:) asztan menyel oda hozaa es kijon a draga lelke...

Nos szerintem akkora hujeseg az a Ifju Indy Jones hogy az valami kritikus!
En marha nagy Indy fan vagyok! de azert az tulzas...elbaltaztak...es tudjatok mit nem ertek? hogy adjak ki a kurva sok penzt a Spilberg meg a Lucas is huje masik filmekre mint Pl a Star Wars ami egy nagy szar( felreertes ne essek a ! reszrol van szo!!) lett...nem hogy inkabb vegyek a Harrison Fordot aki ugye a kedvenc szineszunk es csinajak mar meg a fojtatasat az Indynek!

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem megdobant a szivem amikor a jatekban talakoztam Sophiaval a Indy Fate Of Atlantisbol :)))

Szal az ijen dolgokat szeretem!
Es mit szoltok a Bonus Pajahoz? Mintha a filmet jatszanam tovabb!

Ifjuindy most meg ne haragudj ram de nekem akarmijen fan vagyok is nem tetszetek a szorozatok!...elso 2 tetszet de asztan...fujj...

Szal hajra gyerekek!!! Jatsatok es meg dumajunk!

Otletet kerek hogy mijen legyen szerintetek a kovetkezo Indy Jones Movie storyja! mirol szojon?
Irjatok le szerintetek mi lenne yo!

Na yo ejszakat!!

jah es matol a slogen
Ejen Lara Croft!! Kenyeren es patkanymergen!!!