nyman Creative Commons License 2022.09.28 0 0 3789

OFF

A Raiffeisen érintettsége pár ügyben:

Scandal-hit Raiffeisen bank loses another top boss - SWI swissinfo.ch

Strip clubs and fraud: the trial of an unconventional Swiss banker - SWI swissinfo.ch

Troika Laundromat Fallout Hits Austrian Banks (occrp.org)

Magyarországi bankok is érintettek lehettek a nemzetközi pénzmosási botrányban - Napi.hu

25 corruption scandals that shook the world - News - Transparency.org

stb. stb.

 

De pont nem érdekel, ha egy versenyképes termékkel jönnek elő. Egyébként pár éve, azután, hogy megvágták náluk (is) a visszatérítéseket, megállítottak a Camponában hitelkártyát ajánlani. Azzal etettek meg, hogy a Onecardnál visszaállítják a régebbi szinteket. Ki is töltöttem a papírt. Még írtam is itt valamelyik topikban. Egyetlen olvtárs sem hallott akkor róla, a honlapjukon sem volt semmi infó erről. Majd mikor hívtak adategyeztetés miatt, akkor rákérdeztem. Az ügyintéző a csökkentett értékeket mondta el. Így elálltam a szerződéskötéstől. Valószínű, hogy az ügynökük hajtott a jutalékra és azért vezetett félre. Mondhatnám, hogy emiatt sem állok velük szóba, de ügye "soha ne mond, hogy soha"

ON

 

Ha átvariálják a jelenlegi terméket és megnőnek a költségek, csökkennek a visszatérítések, akkor és elköszönők tőlük. Orbán ide vagy Gyurcsány oda.:)

Előzmény: Passzív befektető (3787)