Petyka30 Creative Commons License 2022.09.28 0 0 18459

Szia! Kritikát teljesen jogos. Butaságot írtam. De az én értelmezésem szerint, most megpróbálpk pontosan fogalmazni WTA verseny WTA 250-ig van. Ezt valóban elnéztem, de hülye a WTA oldala, mert Budapesten, és Marokkóban 4 között volt Anna, amivel 2-szer 110 WTA pontot kapott. Gs-en idén 4-szer kanyarozot. Utána van a WTA 125K series verseny, ami szerintem a férfi challenger versenyek, ebből a kategóriából egyet nyert. Utána már ITF100000, vagy kisebb tornák vannak. Ezen szerezte Anna pontjai KB 60% -át. Kemény pályán meg még ezen a szinten is súlytalan, mert mindig kiesik rögtön. Én most ezt ebből az oldalból Írtam. pontszámítást. https://en.wikipedia.org/wiki/WTA_rankings
I
dén kicsit több mint 600000 bruttó dollárt keres, amiből kifizetni csak Kuhárszky Zoltánt, nem beszélve a többi költségről, igen veszteséges a buli. Gálfi még  WTA 125K series sem nyert életében, Udvardy meg csak ITF tornán szerzi pontjait. Jani Réka meg 1 WTA 125K Sereies döntője van, és egy elődöntője. A többi pontját kizárólag ITF versenyeken szerezte. WTA győzelmei száma 0. Ezzel nem lebecsülni akarom őket, nagyon örülök, hogy lassan 4 TOp 100-aas játékosunk van, nem beszélve Natalia Szabaninról, aki szerintem még idén sokat fog előre jönni a ranglistán. Nagyon nagy fejlődés tapasztalható az utóbbi 2 évben. Bár csak a férfiaknál is, amit én szeretek ezt látnám, mert Fucsovics challnger játékos lett, Piros a magyar utánpótlás edzők "nagyszerű" munkájának köszönhetően, mindig megsérül, Marozsán semmi eredmény, ne gyere a US quali hetében nyert gyenge challenger győzelemmel, mert azóta semmi, Valkusz szegény  mindig megsérül, és utána a nagy semmit látom, mert a következő magyar Fajta Péter aki ITF 15000 dollárosokon indul.

Előzmény: ledorgol (18458)