Smíró Creative Commons License 2022.09.24 0 1 64787

Hát én is megszenvedtem vele, többet szét nem szedem. Bevetettem a markotányosnét is, ugrott is a rántottcsibe:( Ketten birkóztunk, húztuk, nyomtuk, elvéreztünk. Mivel már nagyszülők vagyunk bevetettük az összes eldugott és fellelhető síkosítót (mert öregembernemvénember), így 3 rúd könnyen kijött, a negyedik hosszú kurvára nem. Na most ennek van egy előnye is, ugye elfogyott a síkosító és egy darabig nyugtom lesz. Annál is inkább, mivel egyedül küzdve megemeltem az egyik oldalt, vállam a rúd alatt, az U alakú készséget próbáltam kiszedni, ekkor egy kurva nagy reccsenés hallatszott. Persze a némber azonnal leb@szott, mit törtem el, mert káromkodtam egy cifrát, szerintem a bordám roppant meg. Azóta nehezen kapom a levegőt, fáj minden mozdulat. Asszonyállat meg nem hiszi, hogy a bordám volt, azt mondta, az akkorát nem tud reccsenni. Bár én hitetlenkednék... Szóval ez gyalázatos módon jött szét csupán eddig szenvedtünk reggel óta, de már már össze is van hajtva és mindenki a helyén pihen. Nekem még a gépelés is nehezemre esik, nem kívánom a Jégerem és a sörömet sem, ez is arra utal, csak nagy lehet a baj... Lehet, luficici kezd kialakulni. Sajnos elolvastam minden tünetet, minden illik is rám, ha már orvosi oldalon jártam elolvastam a szifilisz tüneteit is, azok is, és beleolvasva a terhesek fájdalmába, nos azok is. Szóval szét nem szedem többé, mert egy medence szétszerelés bordatöréssel légmellel, szifilisszel és terhességgel, és mint írtam nehéz szüléssel jár, szóval ott rohadjon meg jövőre a hó és jég alatt:(((

 

Köszönöm a válasszal való fáradozásodat, máskor jobban figyelj és emlékezz pls az évekkel ezelőtt olvasott dolgokra, mert ha időben szólsz, mégsem kezdek neki. A keresőt meg nem szeretem használni, lusta ember lévén inkább mástól várom a megoldást és közben nagyokat szívok. Nyugalmas estét! Gyógyulj meg Smíró, mert ez kurvára fáj:((

 

Előzmény: Zs:) (64786)