spedway Creative Commons License 2022.09.24 0 0 265057

Engem rajongóként az az impulzus ér, hogy tetszik, amit látok: 

 

- jól néznek ki az autók

- egyre több csapat és autó van a mezőnyben

- nem kérdés, hogy ki tudják-e állítani a 33 indulót az Indy 500-ra

- vegyesen vannak oválok-utcai-épített pályák a naptárban

- megmaradt a családias hangulat, nincsenek sztárallűrök, hanem közvetlenség van

- a TV-s nézettség évről-évre nő

- a bajnokság kiszámíthatatlan, ezért végig izgalmas (ezért írtam nyilván, hogy a pontrendszerrel megítélésem szerint nincs gond)

- és a legfontosabb: k.rva jók a versenyek

 

Aminek örülnék:

 

- több verseny és hosszabb szezon, vagyis még több mindenből, amit fentebb írtam :)

 

... és egy nagyon fontos dolog: legaláis stream, amin én is tudom nézni innen Mo-ról az eredeti közvetítést, legálisan. A versenyeket leszámítva már mindent tolnak, Live-on keresztül, ezt kéne egy fizetős opcióval kiegészíteni végre a nemzetközi piacra, vagy ha elérhetővé válik a Peacock nálunk, akkor ott. 

 

Brown és mindenki más, aki a szérában él és mozog, természetes joga van véleményt mondani bármiről, és én érdeklődve olvasom ezeket, meg néha egyet is értek velük meg néha nem. 

De olyan erős a kötődésem a szériához a fentiek miatt, hogy néhány apróság se pro és kontra nem befolyásol érdemben semmit ezen. Megtanultam már így 40-hez közel távol tartani magam azoktól a dolgoktól érzelmileg, amire az égvilágon semmi ráhatásom nincs. Élvezem a műsort, amíg tart. Ha meg nem lesz, keresek mást. :)

Előzmény: convar (265049)