sistm Creative Commons License 2000.03.02 0 0 305
Kedves Desire,
azt hiszem nekem lenne otletem.
Ha jol ertettem,a problema az,hogy csak Te reszesited a Kedvest oralis szexben es o nem viszonozza ezt egy ideje,pedig ez egyaltalan nem igy volt korabban.Azt nem tudom,hogy ez osszefugg-e a gyermek szuletesevel,mindenesetre Te ugy vetted eszre,hogy idoben akkorra teheto a kolcsonos oralis oromok nyujtasanak abbamaradasa .
Ez szomoru dolog ,de gondolj csak bele ,mennyi gond foglalhatja le a Kedves gondolatait;lehet,hogy elkezdett az egesz szerelmi elet szamara a hetkoznapok megszokott utjara terni,kisse kozombosse valhatott szamara a szexualitas kettotok kozott vagy mi van akkor,ha a "szexualis passzivitas" mogott erzelmi valtozas huzodik.
Igazabol csak talalgathatjuk az okait,miert is nem reszesit a Kedves oralis gyonyorben azota.

Ami talan hasznalhat,az az ,ha kimozditod ot a hetkoznapok megszokottsagabol,valami teljesen ujat kell csinalni egyutt,kettesben,vagy valami olyat,amit mar nagyon regen csinaltatok,amig csak ketten voltatok.
Ami talan segithet,az egy csak kettesben toltott hetvege valahol(gyermek a nagyinal),vagy legalabb egy szabad delutan ,ejszaka ,ahol csak egymasra koncentralhattok es ugy kenyeztetheted,amennyire csak szeretned...
Elore szolj neki,hogy valami meglepetest tartogatsz a szamara 3 het mulva es szeretned elszakitani a hetkoznapoktol egy rovid kis idore,amit csak ketten toltotok el valahol.Erezze,tudja,hogy mennyire fontos o a szamodra,hogy szereted,megorulsz erte es azt szeretned,hogy boldog legyen.
Ha mar tavol vagytok ,kettesben,keszits rola fenykepeket ,beszelgessetek,nosztalgiazzatok,beszeljetek a legszerelmesebb eveitek legszebb elmenyeirol es szeretkezzetek egy (es tobb)oriasit ,szerintem meg lesz hatodva,hogy figyelsz ra,erzi majd,hogy kenyezteted,talan sikerul feloldodnia es visszanyeri hangulatat a jo szexhez,ami folytatodhat majd a kesobbiekben is, visszaterve a dolgos hetkoznapokba.
Mindenesetre valami meglepo es uj dolog erje,ami altal erzi,hogy Ur Isten mennyire szeret a ferjem ,mennyire fontos vagyok neki meg mindig es o is arra vagyjon ezek utan,hogy teljesitse a kivansagaidat es meg boldogabba tegyen teged.

Bocs,hogy hosszu,de remelem nagyjabol ertheto,mire gondoltam.

Előzmény: desire (298)