Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.09.17 -9 0 15612

Reagálásom:

 

1. Nem szegtem meg semmivel sem jobban, mint mások, akik a mai napig is ott írogatnak. Más tiltásoknál is volt már korrekció.

2. A témában írtam és a témával összefüggően, csak mivel új felismerésem volt és van, kicsit bővebben és többet mint mások.

3. A visszaengedés miatt lényeges, mert már nincs értelme ezzel a témával foglalkoznom. Az adott témával foglalkozó topikokra így a tiltásom nyugodtan fenn is maradhat, csak a többit ne érintse és ne legyen ilyen túlzó.

4. Nem velem volt a gond ... hanem azokkal, akik nem tudják mi az a tudományos fejlődés ...

5. Ez nem nekem rossz, hanem a rovatnak ... hozzáértők hiányoznak .. a nincs érdekes felvetés ... elmennek máshova.

6. Nem érdektelen, mert másnál is volt már rehabilitáció és nekem is jogom van hozzá.

 

A kérelmem megalapozott és indokolt és ismételtek kérem tudomány rovatba való általános jogaim visszaadását, esetleg néhány veszélyesnek érzett topikban fennmaradhat a tiltásom.  Hiszen nem követtem le semmi mást, csak túl szorgalmas és túlságosan tudományos voltam. Amit egyesek tévesen trollkodásnak állítottak be. ((( off: Ja és a témában közben kiderült, hogy igazam is van. Tehát Gödel első nemteljességi tétele nem matematika, csak filozofálás kódolva. Ja és tényleg érvénytelen is tudományosan. on )))

 

Üdv: IGe

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Aventinus (15611)