Petyka30 Creative Commons License 2022.09.16 0 0 81

Szia! Na mostmár lenyugodot a fórom. Csak annyit akarok írni, hogy mennyire fejben játsszák a teniszt, és a számolása milyen jó. Mert most nem Alcarazről írnának dícshimnuszokat, ha Sinnernek olyan feje lenne, mint Beckernek volt. Mert Carlos kiszolgáltatott helyzetben volt, mert Sinnernek meccslabdája volt, és ha kap egy ászt, most a kutya nem beszélne Carlosról, hanem hogy megint nem tudta átlépni a határait. És Ruud volna a világelső. De lehet most olyan önbizalmat szerzet, és a döntőben, egy "iparossal" játszott, akit még fáradtan is legyőzött, hogy Roger, Rafa, és Nole rekordjait is megdönti. Keményen meg kell dolgozni a sikerért, de a szerencse is kell az élethez. Carlos nagyon megdolgozott, érte, de nagy mákja volt. Köszi, hogy írtál Runeról, csak tegnap vettem észre, én írtam neked tavaly, hogy én úgy érzem később érő típus, de Grigirral is befürödtem, de olyan kedvecem, mint Roger volt,a  teniszben, és a sportban nem lesz sosem. És én valahol Rafat is nagyon szeretem, mert Rogerről, és fordítva ahogy nyilatkoznak egymásról, szuper példát mutatnak. Lehet az én figyelmemet kerülte el, és ha igen akkor elnézést Noletól, de ő mintha nem mondott volna semmit. Kívánom Rafanak, tudom, hogy női rekord, de Navratilova tartja az egy GS tornán a 120 meccsel a legtöbb győzelmet, hogy Rafa döntse meg, ezt a hihetetlen rekordot Roland Garroson. Akkor tüntetést szervezek, hogy a Philippe Chatriert, kereszteljék át Rafael Nadal stadionra! Bár így is maximálisan megérdemelné.

 

Előzmény: tt978 (77)