enginer Creative Commons License 2000.02.29 0 0 51
ice!

A vonal vizsgálatnak nincs értelme, mert van amikor 10 órát is fentvagyok megszakadás nélkül. Azért tuti, hogy nem hardware vagy szolgáltató probléma, mert amikor megszakad a vonal felemelem a telefont és kurva erős "hálózati bugás" van benne. Amilyen szerencsés vagyok a vizsgálat alatt pont nem búgna.
Na nesze, csak emlegetnem kellet!!!!!!
Dobott a rohadék és búg mint a barom.
+150Ft :((

Melyik mobilra gondolsz?
A MATÁV "Biztonsági csomag"-jának megfelelő praktikumra vagy a dominóra?
Elég biztonságos az már biztos, drágább mint a mobil!!
A mobil szolgáltatóknál tudod miért fizetnek alapdíjat??
Neked, de csak neked elárulom:
Azért mert kapnak egy közel 100eFt-os készüléket 10 vagy 20eFt-ért!!! Azt a maradék 80e-et kell kifizetni.
A pannon 14eFt-os praktikumja olcsóbb perdíjakkal megy mint a MATÁV biztonságija!!!
MATÁV 12x1512,50=18150 + a telefonálás
PANNON 14400Ft 1évre és ebből 18000Ft lebeszélhető

Érdekes, most nézem csak hogy ez a MATÁV a MATÁVnál is drágább!!!
És mennyire törődik a nyugdíjasok egészségével is.
Az öreg befizet 1512,50Ft-ot és ezért 27Ft-os percdijjal(+7,50 kapcsolási díj) telefonálhat. Viszont, ha nem fizet alapdijat és kigyalogol a fülkébe akkor 12 (itt nincs kapcsolásidíj)Ft-ért beszélgethet.
Szerintem ezek szövetkeztek a TB-vel.
Az 1512Ft-ból megtudja venni a gyógyszereit és minden telefonálásnál mozog egy picit a friss levegőn.
Szerintem a képviselők is csak államérdekből szavazták meg ezt a dijcsomagot, vagy mert azt hiszik ők soha sem lesznek nyugdíjasok.
Eddig úgy tudtam, hogy a fülke percdíja azért magasabb, mert nem fizetek alapdijat.
ice!
Akkor most mi is indokolja ezt a 1512Ft-os alapdíjat és a kapcsolási díjat????
Vakuljak meg, ha értem.
(Hátha te megtudod magyarázni.)

Láttad már azt a MATÁV reklámot amiben az a hajasbaba telefonál aszt visszarakja a mokaszinját a polcra?
Csinálhatnának egy olyat is amiben egy öregnéni odamegy a telefonhoz, de ekkor hirtelen megfordul felvesz egy NIKE cipőt és így szól:
"KÖSZÖNÖM, INKÁBB GYALOGOLOK"

Előzmény: icecube (50)