goldenwing
2022.09.13
|
|
0 1
64841
|
Még mindkettejüknek több év mire EB-n, VB-n indulhatnak, hiszen nagyon fiatalok, Vivi viszont az életkorából adódóan ott lehetne majd a 2026-os olimpián, az orosz lány viszont nem, hiszen ő 2009-es születésű, tehát csak 2026-ban tölti majd be a 17. évét. Vivi azt is írta, hogy megküzd ő mindenkivel, az nem probléma, neki az nem tetszik, ahogy a szövetség bánik vele és hogy amint elment az SKSE-ből, nem becsülik meg. Az tény, hogy ilyen fiatalon nem nagyon szoktak külföldi edzőt választani maguknak. Valószínű az csak az utolsó csepp lehetett neki a pohárban, hogy ezek után még egy orosz lányt is idehoztak. |
Előzmény: Kice02 (64839)
|
|