jinjang
2022.09.12
|
|
0 0
64840
|
Én is köszönöm, hogy összefoglaltad az infokat és ennyi időt és energiát áldoztál rá.
Azzal egyetértek, hogy ha nem tesznek bele elég pénzt, akkor ez a sport nem fog fejlődni nálunk, és tényleg könnyebb külfödről hozni sportolókat (és nyilván oroszt hozni a legkönnyebb ide, több szempontból is). De attól még nem kellene olyan körülményeket teremteni, hogy aki van magyar, az meg elmeneküljön itthonról.
Mondjuk személy szerint én semmilyen sportágban nem nézem jó szemmel, hogy teljesen általánossá vált ez a honosítgatás (mint ahogy a kettős állampolgárság intézményével sem értek egyet). Megértem a logikát mögötte, csak nem tetszik. |
Előzmény: goldenwing (64838)
|
|