Kice02 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 64839

Köszönöm goldenwing,hogy ezt leírtad! Hogy ennyi energiát tettél bele! Én azt még nem teljesen értem,hogy Vivit pontosan miért érinti hátrányosan,hogy ide hozták ez az új orosz lányt. Nem úgy van,hogy a gp-knel 2 állomáson lehet csak részt vennie egy versenyzőnek? És nem vehet részt ezen több magyar is? Mármint nem kell ugyanazon az állomáson lenniük. Ha így van,akkor főleg mivel Vivi nyerte a tesztversenyt, abszolút elsősége van a részvételre. A hazai versenyt is ha megnyeri,akkor ő mehet eb-re vagy vb-re stb. Szóval miért probléma mégis neki, főleg,hogy ő a legjobb,hogy itt van egy orosz? Gondolom,valamit nem jól tudok,vagy nem tudok,ezért kérdezem. Köszönöm