Kice02
2022.09.12
|
|
0 0
64839
|
Köszönöm goldenwing,hogy ezt leírtad! Hogy ennyi energiát tettél bele! Én azt még nem teljesen értem,hogy Vivit pontosan miért érinti hátrányosan,hogy ide hozták ez az új orosz lányt. Nem úgy van,hogy a gp-knel 2 állomáson lehet csak részt vennie egy versenyzőnek? És nem vehet részt ezen több magyar is? Mármint nem kell ugyanazon az állomáson lenniük. Ha így van,akkor főleg mivel Vivi nyerte a tesztversenyt, abszolút elsősége van a részvételre. A hazai versenyt is ha megnyeri,akkor ő mehet eb-re vagy vb-re stb. Szóval miért probléma mégis neki, főleg,hogy ő a legjobb,hogy itt van egy orosz? Gondolom,valamit nem jól tudok,vagy nem tudok,ezért kérdezem. Köszönöm |
|