Nem egészen értem ezt. Hogy lehet,hogy Papp Vivien,aki ha jól vettem ki az eddigi eseményeket az egyik legjobb (ha nem a legjobb) junior korcsolyázó nem és nem kerül be a keretbe? Vagy miért kell elmennie? Nagyon nem tudok egyetérteni ezzel a sok orosz honosítással így...