lufi Creative Commons License 2000.02.29 0 0 109
Tenyleg jo film. Csak azt nem ereztem at benne, hogy miert jo befuvezve gyurni? Ez az, amit ki se probalnek, annyira biztosan erzem, hogy nem jonne be.

A videos srac haza megy, koszon, a szulok nezik a Tv-t -lehet latni egy jelenetet abbol, ami musoron volt eppen, majd megszolal a mama: mit modtal, kicsim? Mar a srac is elfelejtette, hogy koszont, es azt mondta: nem mondtam semmit, mama.

Nekem annyira nem jon be, ha magabiztosan le"ostobasag"ozza valaki az osszehasonlitast a Harcosok Klubbjaval, merthogy szvsz. 96 szazalekban egyrol szoltak, es a vegere sajnos azzal a par legiessegetol roskadozo mondattal ezt a filmet is sikerult legyengíteni egy ici-picit, mint ahogy a Harcosok Klubbja vege se tartott lepest az elejevel.

A hianyzo 4 %-bol 2% az, hogy a Harcosok Klubbjaban a halal az halal volt, a szembesules vele mar mar onmagaban kijozanito, sok illuziot nem eregetett el e temaban, mig itt kemenyen ontottak, hogy van meg itt valami, az anyagon tuli, ami szinte jobb, mint ittlenni, az igazsag valahol odaat van, es onnan nezve minden szar olyan szep, meg a halal is. Meg Kevin is mosolyog. A masik ket szazalek az a stilus kulonbseg, ami ebbol ered, szvsz. Ha az AB a fu, akkor a FC a kokain.

Azert annyira ne legyunk mar biztosak a feelingjeinkben. Nincsen feeling agy nelkul. Az meg tud huncut dolgokat muvelni.