Carpy Creative Commons License 2000.02.28 0 0 40
Hello Leo!

(Telen-nyaron, csakis Leo :)))

Udv Neked is itt is.
Orommel eszrevetelztem, hogy sikerult elrontani az elso linkelest. Epp akkor, amikor a frissen szerzett linkelesi tudomanyomat epp tovabbadni igyekeztem. Ciki.

Marc 15. munkaszuneti nap, most fejbol csak egy buszt tudok mondani, az 15.50-kor er be Sarvarra. Gercerol 15.30 korul indulhat. (szombatonkent kicsit maskepp megy, lehet, hogy most pont azt a verziot iram, 5-10 perc elteres lehetseges) Ahogy a vas megyei vasarnap delutani jaratsuruseget ismerem, elkepzelhetonek tartom, hogy a kovetkezo busszal mar nem ered el az utolso pesti gyorsot... de azert van remeny. :)
Menetrendben sem tudok jobban utananezni, mert mostanaban nem igazan ferek hozza :((((
Viszont Sarvaron vannak jo kis cukraszdak, a Raba-kockat ne hagyd ki!

Miert Popactol indulsz? Csenye ujmajorban nem sok latnivalo van, vegiggyalogolni a patakparton Sarvarig nem egy nagy elmeny... Annakidejen Ablanc majortol indulva tettem meg a tavot a batyammal es meg egy elszant lelekkel. Szelesteig meg eleg erdekes volt, (termeszetesen kiterot tettunk a megszunt Gor vmh-hoz,) Szeleste utan meg pusztan a vasutbarat mivoltom tartotta bennem a lelket - poen volt a 16-os vonal mellett gyalogolni, bar vonat nem jott. Van egy kep, ahogy allok a szep nyilegyenes palyan egy zoldre allitott terkozjelzo elott igazi pom-pomos sapkaban, a kor divatjanak megfeleloen.
Bogote orhaz, mint olyan nem letezett, Csenyetol Sarvarig meg mar harmozikazott a terdem. Sarvarra beerve meglattunk egy helyijarati buszmegallot, elvonszoltuk magunkat az indulasi jegyzekig, amirol kiderult, hogy csak iskolai eloadasi napokon jar erre autobusz, akkor is csak 2 egy nap. Nem vartuk meg.
Ja, lehettem vagy 10 eves.
Ha jol emlekszem az volt az a tura, ami majdnem elmaradt, mert a harmadik jotet lelek mar epp feladta, hogy megvarjon minket a vasutallomason, es elindult hazafele (reggel 5-kor volt a talalka). Vesztere (vesztunkre) rakiabaltunk a beerkezo buszbol, hogy varjal, megjottunk!

Eleg kimerito volt a hideg teli szelben, hazafele a vonaton persze jott a viccmeseles: harom hulye ul a vonaton, ismered? :))

Carpy
-aki ma anekdotazos/nosztalgiazos kedveben volt-

Előzmény: Lehoczki Gabor (38)