Porter Creative Commons License 2000.02.26 0 0 19
Sziasztok,
nehany kerdes Citroen Xsara Coupe 1.6-al kapcsolatban:

1. Egeszseges-e ez egy 24e km-t futott, kimelt 1.6-os Xsara-nal (8 honaposan), hogy a legszuro dobozaban 2 kaveskanal kartellolaj gyult ossze?

2. Amivel mar regota szivok, az a riaszto: a markakereskedo rakott bele fantasztikus GT Terra riasztot, ami mukodteti a kozponti zarat is. Eddig 2* fordult elo, hogy ajto bezar, nyitnam ki, taviranyitora nem reagal. Ekkor az egyetlen modszer, hogy kulccsal ki az ajtot, riaszto elkezd szirenazni, biztositekot ki - riaszto elhallgat - utana irany a szerviz, ahol erdemben semmit nem tudtak csinalni - egyszeruen kicsereltek a regi riasztot egy ujra.
Amikor tegnap harmadjara kezdte el csinalni, a gutautes kezdett kerulgetni - viszont a legujabb felfedezesem, hogy nem veglegesen nyult ki, hanem neha megy, neha nem.... Egyszer nyit-zar, egyszer semmi - latszolag minden rendszer nelkul...

3. Nem sejti-e valaki, hogy a futoventillator miert nem megy ma delutan ota? (Biztositek nem nyert, megneztem)
Tudom, hogy semmi koze nem szabadna lennie, de pont legszuro-csere utan kezdte el ezt csinalni (vagyis, hogy semmit nem csinalt). Klimaautomatika van a kocsiban - nekem meg nincs kedvem hetfoig varni arra, hogy kinyisson a markaszerviz (hideg van!)