DA Creative Commons License 2000.02.26 0 0 12
Ha a Satan elcsabitott racionalis kovetoi teljesen esszeru kepet kapnak a teremtesrol, melyben nincsenek hezagok, akkor lesz szamukra az utolso lehetoseg donteni. Megertem oket, hisz tapasztaltam a racionalitas kenyelmet. De, volt egy pont, ahol mindent felhagyva keresni kezdtem. Megdobbentoen egyszeru dolgokra jottem ra, s talaltam megdonthetetlen bizonyitekokat. A "SZENT" BIBLIA maig legnagyobb kerdese, Jezus volt-e a megvalto? Akik figyelmesen olvassak, tudjak a valaszt. A jo pasztor eletet adta juhaiert, de az Igazsag Lelke, a Vigasztalo meg nem jott el. Annyit mondhatok, az ido nagyon kozel van.
ISTEN muve tokeletes, egyedul az ember nem teljesiti kuldeteset. Ego, hatalom es birtokvagy,
Milton irta halalos bunok.
Filmeken lehet nevetgelni, de a tartalom veresen komoly. Hetedik; Az ordog ugyvedje; Oszton; Szentfazek; Hatodik erzek, ez az amit az esz elnyom, mert nem figyelunk ra. Jancso, vagy Enyedi Ildiko utolso filmjei is errol szolnak.
Evilag es tulvilag kozott nincs valaszfal, csak anyagi testunk erzekszervei nem kepesek felfogni az orok valtozast. Az ido fogalma is teves. Az emberi esz hogyan lenne kepes felfogni a korlatain kivuli vilagot. Katasztrofak, betegsegek szazai bizonyitjak az ember sebezhetoseget, de megsem tanul. Leigaz mindent, meg sajat fajat is.
Aki egy szunyogot akarva elpusztit, semmit nem ert Isten torvenyeibol! En is szerettem a hust, de feltettem magamnak a kerdest, van-e jogom elvenni az allat eletet,- meg ha kozvetve is- mikor a Teremto a novenyek termeset megalkotta? Kellemes fogyasztast!