gyüri Creative Commons License 2022.08.22 0 0 37159

Hozzászólásod egy kicsit felvillanyzott. Ha jól értelmezem, akkor egy gyárilag beépített GPS-es fejegységet cseréltél le egy utángyártott, de jobb fejegységre. Én egy 2016. májusi gyártású faceliftes (full extrás) autónál szeretném megtenni ugyanezt. Pontosabban már az autó megérkezését követően próbáltam megtenni, mert végtelen ellenszenvet éreztem iránta. Azonban senkit nem találtam, aki már túlesett a cserén. Nagyon sok szakembert megkérdeztem, de valós tapasztalat hiányában mindenki azt tanácsolta, hogy ne próbálkozzak meg vele, mert az eredeti fejegységen nagyon sok jel megy keresztül, és a csere esetleg megzavarja az autót. Legrosszabb esetben el sem lehet indítani. Így letettem a dologról annak ellenére, hogy az ellenszenvem továbbra is fennmaradt. Hozzászólásod hatására megnéztem a beszerzési lehetőségeket, és látom, hogy az utóbbi néhány évben sokat változott a világ. Ha pozitív a véleményed a cserével kapcsolatban, akkor újból nekifutnék a témának. Kérlek, írj meg a tapasztalataidat. A beszerelést nem magam végezném, hanem profi szakemberekre bíznám, de azért az ezzel kapcsolatos véleményed is érdekelne.

Előzmény: stefi001 (37154)