12miss34 Creative Commons License 2022.08.15 -1 3 2863

A férjemnek én csináltam vettünk rögtön többet 1,6-2-2,5-3,2-4mm olvastam hogy nem kell vacakolni vele lehet rögtön 4mm re szúrni, de mi a folyamatos tágítás mellett döntöttünk, beszúrtam az 1,6 ost másnap már cseréltem 2 re harmadik napon 2.5 re ezzel hagytuk meggyógyulni.

Gyógyulás után ami kb 10 nap volt ment be a 3,2mm ez már szép 1 héttel később meg a 4mm ehhez kellet venni ilyen kúpos bevezető szárat, nagyon szereti, nincs vele baja, WC-be állva vizelni nem tud, de piszoár nem lenne probléma ha nem lenne folyton bezárva :) így marad az ülve vizelés.

Női szemmel nézve szerintem ez egy megosztó ékszer anno mikor még tanultam csajoknak akikkel beszéltem vagy bejött vagy élből elutasították kb 50% nak tetszett 25% nak mindegy volt a maradék meg elutasító volt, ennek több mint 20 éve, nem tudom ma milyen az arány a korosztályodba.

Én PL piercing mániás vagyok, nekem nagyon tetszenek a klasszikus darabok, semmi színes izé, karika+ golyó, vagy patkó banán vagy egyenes szár 2db golyóval, ezek a mai színes vackok nekem nem tetszenek.

Előzmény: zenba (2861)