qwer1234 Creative Commons License 2022.08.14 0 2 16542

Ahol voltunk szálláson, ott nem panaszkodtak. Azt mondták jó a szezon. Viszont az emberek nem mennek sehova. Ülnek a seggükön. Mondjuk ehhez hozzá tesz az autó hiány is nagyban szerintem.

Aprópó autó hiány:

Utolsó előtti-előtti nap felhívott a kölcsönzős, hogy lenne egy ajánlata. Mi egy kis A kategóriás szuzukit kaptunk amit a chaniai reptéren kellett volna leadni szerda reggel. Viszont neki szerdán délelőtt kellett ugyanezt a kocsit kiadni az iraklioni reptéren. Ezért az volt az ajánlat, hogy az utolsó 2 napra kapunk egy nagyobb autót a kicsi helyett. El is hozták a megbeszélt időpontra. Kérdeztem is hogy ennyire nincs autó? Nincs viszont mindenkinek kis autó kell, jött a válasz. Mi kaptunk egy full extrás seat aronat. De tényleg minden volt benne, még bőr ülés is, meg szekvenciális automata váltó. Jópofa volt, de azért jobban szeretem a szakadt autókat, mert azokra nem kell úgy vigyázni. Nomeg a sávtartó automatika is inkább kikapcsolandó extra, mivel korlátoz a new road rendeltetésszerű használatában. (félig a "leállósávban" közlekedés)

Előzmény: totopad (16541)