Petyka30 Creative Commons License 2022.08.13 -3 0 29265

Valaki Wimbledonba is covid fertőzést robbantott ki, mert 3 játékos is covidos lett. Akik be voltak oltva!!! Tehát ennyit ér az oltás, de mindhárom játékos túlélte. Mert azóta visszatértek. Most is van a rokonságomban több ember aki nyáron elkapta a covidot, hiába voltak beoltva. Sőt eggyel kontakba is voltam, mert mellette ültem, és utána 2 nap múlva kiderült, hogy covidos, Én is szabályt szegtem, mert nem mehettem volna utcára sem, mert kontakt személy ült mellettem. Most nyáron is rengeteg covidos  van Magyarországon, csak a kutyát már nem érdekli. Kb úgy, mint elmebeteg Putyin háborúja, mert amikor elkezdődött a háború, az egész TV híradó arról szólt. Ma meg max 1 percet beszélnek róla. Jön majd a szeptember, ne legyen igazam megint kitör a járvány. Egyébként meg Djoko hiába hívta meg ezeket a játékosokat az Adria tourra, az ő döntésük volt, akkor a Te elméleted szerint Ők is hülyék voltak, hogy elmentek játszani Djokoval, mert tisztában voltak vele, hogy Nolenak nincs oltása. Tehát Nole nem tartott fegyvert azt hiszem az Adria touron indult játékosok fejéhez. De ha neked más információid vannak, akkor mutasd meg az oldalt, hogy  fegyvert tartott a fejükhöz, vagy megzsarolta őket, mert akkor valóban igazad van, de nem zsarolt meg senkit Nole. Djoko Ausztráliára sem,és Amerikára sem jelent veszélyt, megengedné, hogy minden nap teszteljék.

Előzmény: Clarkson (29264)