jinjang
2022.08.12
|
|
0 1
64832
|
Én nem akartam felkelni, de rossz éjszakám volt megint, szóval 3.15-től fel voltam, és akkor már persze megnéztem. Fogalmam sincs, hogy tud bármit is csinálni, miközben kamerák erdeje mered rá és embertömeg áll körülötte pár lépésnyire. Meg lehet ezt szokni?
Nyilván én is jobban szeretem, ha egy korcsolyázóban nem az edzőjét látom, csak azt nem tudom, hogy más edző tanítványai is ennyire hasonulnak, vagy ez egy Lambiel-specialitás? Teszem azt, Tomono Kazukit is azért szeretem, mert mer más lenni, mint a többiek, egy kicsit bohókásabb, egyénibb. De nem tudom, hogy ez mennyire ő maga, és mennyire Misha Ge hatása. (Ha már Kazuki, itt az új rövidprogramja: https://youtu.be/FaLsxOv3p9w) |
Előzmény: goldenwing (64831)
|
|