Újlaki Creative Commons License 2000.02.24 0 0 385
lbolri, zolibá, hal9000: mindenkit megkövetek; amikor bűvészinasnak ajánlkoztam, senkinek sem jelenlegi, sem jövőbeli képességeit nem akartam eleve lekicsinyleni, hanem egy egészen prózai tehcnikai kérdésnek vettem elejét, ugyanis nekem van trükkös bűvészcilinderem. Arra gondolok, hogy a valahol a neten megtalálható oldalak, ábrák belinkelése egy kis tájékozódás és gyakorlat után valóbn nem okozhat gondot (nem? hű, de még mennyire!), viszont a neten nem fellelhető, tehát az ottoni asztalfiókban leledző fotó, rajz, térkép berakása csak akkor valósítható meg, ha az ábra digitalizált változatát valahol elhelyezed egy szerveren. Bár egy ingyenes web-hely megigénylése, a szükséges tudnivalók és ismeretek elsajátítása, a feltöltés és a belinkelés órák, esetleg napok alatt megoldható, egy sürgős látnivaló netre juttatására legcélszerűbb egy már meglévő web-helyet igénybe venni.

E bonyolult mondattal azt próbáltam kifejezni, hogy az általam használt szerveren bármikor elhelyezhető bemutatás céljából kép vagy egyéb anyag, akár ideiglenesen is, amíg a saját web-hely kiépül.