trizs77 Creative Commons License 2022.08.04 -1 1 56010

A párommal beszélgettünk erről vasárnap is meg ma is.

Háborogtam neki, hogy nem igaz, hogy valaki nem találja fel magát amikor már 2 órája áll a sorban és még mindíg 7 km a határ.

 

Miért nem veszi elő a térképet?

Miért nem nyit meg egy alkalmazást az okostelefonján, vagy a laptopján.

 

Azt válaszolta, mert nem készül fel, mert jobban fél attól, hogy eltéved, mint a várakozástól.

 

Eljön Görögországból az autópályán Kishegyesig vagy Topolyáig de a 800-1100 km alatt nem jut eszébe, hogy megkérje a feleségét, gyermekét ugyan vegye már elő az oldalzsebből a térképet és keressen alternatív útvonalt ha Horgos-Röszke bedugulna.

 

Végig beszélgetik az utat (nehogy apu vezetés közben elaludjon) de nem készülnek fel a mi van ha -ra.

 

Inkább beáll a dugóba, és áll 8-11 órát.

Amikor vasárnap este a szomszéd elmondta, hogy 14 órát állt Horgos-Röszkénél, visszakérdeztem mert nem hittem el neki.

De tényleg.

 

Baszki legalább annyit állt ott egy helyben mint amennyit Görögországból/tól odáig vezetett.

Abba már bele gondolni is rossz, hogy mire maga mögött hagyta Röszkénél a magyar határt és neki indult az M5-nek Budapest felé, már huszonsok órája volt talpon/ébren.

 

Milyen állapotban vezethette le a magyar oldalon azt az utolsó 180-200 km-t Rákospalotáig ?

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Tamas(Ottawa) (56008)