kelso82 Creative Commons License 2022.07.26 0 0 158570

Udv

Nehanyotoktol kaptam itt mar jo otleteket, kerdeznek megint vmit ami nagyon nem tiszta. Fel fogom tenni az androidos temaban is, de ide is be szoktam irni a kerdest ha barmifele szamtech ugy felmerul.

 

(Micro sd karival kapcsolatos)

 

Tobb tabletemben es telefonban is hasznalok micro kartyat gondoktol mentesen mar regota.

Par napja belso memoria/tarhely felszabaditasanak celjabol vettem egy samsung evo plus hc 32gbos microt egy galaxy tab 4be.

A mostantol leirtak szamitanak a lenyegnek ,a problemanak, amit eddig nem tapasztaltam korabban.

 

-kikapcsolt allapotban kartya-behelyezes-->bekapcsolas -->total commanderben ellenorzes. Franko, latja. De az sd card (belso memoria) utan nem csak sd card 2 van hanem sd card 3 R/W is.

Ez meg mindig nem olyan lenyeges,ami a lenyeg, h sd card 2-be belepve es konyvtarat letrehozva nem tudok masolni. Azt irja,h root jogokra lehet szukseg az irashoz. Egyebkent nem is torolheto a letrehozott konyvtaram (szinten root jogokra hivatkozik)

 

Ami miatt viszont nem hasznalhatatlan ,h egyetlen helyen belul letrehozhato ugy konyvtar,h lehet is beleje masolni:) ez a hely a kovegkezo:

 

"Sd card 2/android/data/com.ghisler.android.totalcommaner/"      ezen belul mukodik csak a masolas es torles.

Laptoppal osszekotve is elerheto ez a resz, mar tettem is ra hanganyagokat,mp4 mobilfilmeket.

 

Atz eddig hasznalt sd kartyaim ugy mukodnek, h sd card2 megnyitas utan barmilyen mappat letre tudok hozni es masolni, ennel csak a feljebb leirt utvonalon belul.

 

Mitol lehet ez?

Igaz ,h ecdig ez az elso samsung kartyam ha jol tudom minden mas sandisk es tan kingston.